BAHAGIAN PENGURUSAN ORGANISASI

Norazlina binti Md Zaid

Timbalan Pendaftar (N52)

07 – 55 30401

azlina@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Bahagian

Siti Aznira binti Zainal

Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)

07 – 55 30145

aznira@utm.my

Bidang Tugas : Pembantu Khas Timbalan Pendaftar

 

UNIT PENTADBIRAN AM & PEMBUDAYAAN KUALITI

Mohamad Radzi bin Abdul Razak

Penolong Pendaftar Kanan (N41)

07 – 55 300051

m.radzi@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Bessek Tanawali binti Hj. Kalle Mangadji

Pembantu Tadbir Kanan (N22)

07 – 55 30130

bessek@utm.my

Bidang Tugas : Pentadbiran Am/Sumber Manusia

Norafeza binti Mohamad Ismail

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30440

Norafeza@utm.my

Bidang Tugas : Pembudayaan Kualiti

Maznah binti Lateh

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30440

maznah@utm.my

Bidang Tugas : Pengurusan Dokumen/Stor

Shahrizan bin Haris

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30172

shahrizanharis@utm.my

Bidang Tugas : Kad Identiti/Mel BPO

   

 

UNIT MEL & KEMUDAHAN

Mohd Sufian bin Nooralazam

Penolong Pendaftar (N41)

07 – 55 30382

mohdsufian@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Haironizam bin Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O) KUP (N22)

07 – 55 30475

haironizam@utm.my

Bidang Tugas : Kad Identiti

Mohd Khairul Nizam Bin Chollik

Pembantu Tadbir (P/O) KUP (N22)

07 – 55 30440

mkhairulnizam@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

Zanariah binti Abdul Kadir

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 31183

akzanariah@utm.my

Bidang Tugas : Prestasi Organisasi, Kad Nama

Zairi bin Abidin

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30440

zairi@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

Zainal bin Isnin

Pembantu Operasi Kanan (N14)

07 – 55 30440

zainali@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran/Kenderaan

Mohd Razif bin Abu Bakar

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30440

mohdrazif@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran/Kenderaan

Mohd. Khidir bin Khalid

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30440

mohdkhidir@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

   

UNIT PENGURUSAN DOKUMEN & HPD

Sabrina binti Ibrahim

Penolong Pendaftar (N41/N44)

07 – 55 31213

sabrina@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Suzziana binti Johari

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30172

suzziana@utm.my

Bidang Tugas : Pengurusan Rekod

Mariam binti Edon

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30475

mariamedon@utm.my

Bidang Tugas : Pengurusan Kualiti

   

 

UNIT PERUBATAN & KEBAJIKAN STAF

Nurnasuha binti Alwi

Penolong Pendaftar (N41)

07 – 55 30412

nurnasuha@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Syazwani binti Ahmad Radzi

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30130

syazwaniahmad@utm.my

Bidang Tugas : Perubatan Staf

Noor Amalina binti Abu Bakar

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30130

nooramalina-ab@utm.my

Bidang Tugas : Kebajikan/Perubatan Staf

Sarimah binti Pungot

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 30475

psarimah@utm.my

Bidang Tugas : Kemudahan Staf/Derma/Perubatan

 

UNIT KEWANGAN

Nur Athirah binti Che Jama’udin

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

07 – 55 30510

nurathirahcj@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Siti Hadijah binti Mukamar

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 30510

shadijah@utm.my

Bidang Tugas : Kewangan