+6 07 553 0145 bpo@utm.my

Staf

PEJABAT BPO

Norazlina binti Md Zaid

Timbalan Pendaftar (N52)

07 – 55 30401

azlina@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Bahagian

Siti Aznira binti Zainal

Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)

07 – 55 30145

aznira@utm.my

Bidang Tugas : Pembantu Khas Timbalan Pendaftar

 

UNIT ARKIB & PRESTASI ORGANISASI

Mohd Sufian bin Nooralazam

Penolong Pendaftar (N41)

07 – 55 30051

mohdsufian@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Noor Hidayah binti Md Zein

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 31183

noorhidayahzein@utm.my

Bidang Tugas : Prestasi Organisasi & IT

Haironizam bin Mohamad

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30172

haironizam@utm.my

Bidang Tugas : Arkib

 

UNIT KAD PENGENALAN, MEL & KUALITI

Sabrina binti Ibrahim

Penolong Pendaftar (N41/N44)

07 – 55 30382

sabrina@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Suzziana binti Johari

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30172

suzziana@utm.my

Bidang Tugas : Kad Pengenalan

Noor Yusnaini binti Yusoff

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30489

yyusnaini@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

Malini binti Shukri

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30440

malini@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

Mariam binti Edon

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30475

mariamedon@utm.my

Bidang Tugas : Kualiti

Zanariah binti Abdul Kadir

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 30172

akzanariah@utm.my

Bidang Tugas : Business Card

Zainal bin Isnin

Pembantu Operasi Kanan (N14)

07 – 55 30440

zainali@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran/Kenderaan

Mohd Razif bin Abu Bakar

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30440

mohdrazif@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran/Kenderaan

Mohd. Khidir bin Khalid

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30440

mohdkhidir@utm.my

Bidang Tugas : Mel Dalaman/Luaran

Shahrizan bin Haris

Pembantu Operasi (N11)

07 – 55 30172

shahrizanharis@utm.my

Bidang Tugas : Kad Pengenalan/Mel BPO

 

UNIT PERUBATAN & KEMUDAHAN STAF

Nurnasuha binti Alwi

Penolong Pendaftar (N41)

07 – 55 30412

nurnasuha@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Bessek Tanawali binti Hj. Kalle Mangadji

Pembantu Tadbir Kanan (N22)

07 – 55 30130

bessek@utm.my

Bidang Tugas : Pentadbiran

Syazwani binti Ahmad Radzi

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30130

syazwaniahmad@utm.my

Bidang Tugas : Perubatan Staf

Noor Amalina binti Abu Bakar

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 55 30130

nooramalina-ab@utm.my

Bidang Tugas : Kebajikan/Kemudahan Staf

Sarimah binti Pungot

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 30475

psarimah@utm.my

Bidang Tugas : Kemudahan Staf/Derma/Sumber Manusia

 

UNIT KEWANGAN & PENTADBIRAN AM

Nur Athirah binti Che Jama’udin

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

07 – 55 30510

nurathirahcj@utm.my

Bidang Tugas : Ketua Unit

Siti Hadijah binti Mukamar

Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen

07 – 55 30510

shadijah@utm.my

Bidang Tugas : Kewangan

Maznah binti Lateh

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07 – 5530489

maznah@utm.my

Bidang Tugas : Pentadbiran Am