+6 07 553 0444 bsm@utm.my

Pembangunan Bakat

 

SEKSYEN PEMBANGUNAN BAKAT

Nama Jawatan Image result for email clipartEmel Image result for telefon clip artTelefon
Norhafizah binti Mohd Hanapiah

Timbalan Pendaftar (NA48)

norhafizah@utm.my 07-5530428
Mohamad Radzi bin Abdul Razak

Penolong Pendaftar (N41)

m.radzi@utm.my 07-5537696
Siti Zarinah binti Hj. Abdul Jalal

Penolong Pendaftar (N41)

zarinah@utm.my 07-5537950
Mazlyna binti Rosly

Penolong Pendaftar (N41)

mazlyna@utm.my 07-5530312
Shiraz Yasmin binti Muhidin

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

shiraz@utm.my 07-5530438

Afifah Syafiqah binti Nazir

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

afifah@utm.my 07-5537756

Nur Shahda binti Md. Esa

Setiausaha Pejabat (N29)

shahda@utm.my 07-5530416

Musa bin Rashid

Pembantu Tadbir Kanan (N26)

musarashid@utm.my 07-5530312

Suhaimi bin Bahrom

Pembantu Tadbir Kanan (N26)

suhaimib@utm.my 07-5530361
Liya Hazira binti Mohamad Yasin

Pembantu Tadbir (P/O) N19

liyahazira@utm.my 07-5537679
Amirul Ariff bin Zainal

Pembantu Tadbir (P/O) N19

amirul@utm.my   07-5531116
  Arnizah binti Ismail

Pembantu Tadbir (P/O) N19

arnizah@utm.my  07-5537974 
  Nor Azreen binti Ibrahim

Pembantu Tadbir (P/O) N19

azreenibrahim@utm.my   07-5530362
 

Siti Norhasyikin binti Zulkifli

Pembantu Tadbir (P/O) N19

sitinurhasyikin@utm.my   07-5537681
Mohamed Hamzah bin Zainal Abidin

Pembantu Tadbir (P/O) N19

hamzahzainal@utm.my 07-5537731
Muhamad Talhah bin Baharam

Pembantu Tadbir (P/O) N19

talhah@utm.my 07-5531031

Aizat bin Jamil

Pembantu Tadbir (P/O) N19

aizat@utm.my 07-5531116
Siti Norhayati binti Saiaan

Pembantu Tadbir (P/O) N19

sitinorhayati@utm.my 07-5537679
Ahmad Firdaus bin Zainudin

Pembantu Tadbir (P/O) N19

a.firdaus@utm.my 07-5531116
Rosmawati binti Samdol

Pembantu Tadbir (P/O) N19

rosmawati@utm.my 07-5537681
Mohamad Iqram bin Mohd Yunos

Pembantu Tadbir (P/O) N19

iqram@utm.my 07-5530312
Nur Huzaifah binti A Samad

Pembantu Tadbir (P/O) N19

nurhuzaifah@utm.my 07-5537946
Mohamad Hafiz bin Ismail

Pembantu Tadbir (P/O) N19

m.hafiz@utm.my 07-5530312
Khairul Fadzli bin Daud

Pembantu Operasi (N11)

khairulfadzli@utm.my 07-5537681
Mohd Lutfee bin Md Zaiton @ Abdul Jalal

Pembantu Operasi (N11)

lutfee@utm.my 07-551116
 
Zulkifli bin Juma’in
Pembantu Operasi (N11)
zulkifli.j@utm.my 07-5530433
(Dilawati 153 kali, 1 lawatan hari ini)