Select Page

STAF SEKSYEN PERKHIDMATAN DAN SARAAN

Bahagian Sumber Manusia, Jabatan Pendaftar, Universiti Teknologi Malaysia, 81310 Johor Bahru

KETUA SEKSYEN

Encik Ganesan A/L Andimuthu Timbalan Pendaftar (N52) ganesan@utm.my 07-553 0473

UNIT PENGURUSAN STAF AKADEMIK

Puan Hariyani binti Khalid Penolong Pendaftar Kanan (N44) hariyani@utm.my 07-553 0450
Puan Saodah binti Saidin Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22) saodah@utm.my 07-553 0433
Puan Sarah binti Md Tah Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22) mtsarah@utm.my 07-553 0434
Puan Nur Shahira Izzatie binti Mazlan Pembantu Tadbir (P/O) (N19) nurshahiraizzatie@utm.my 07-553 0434

 

UNIT PENGURUSAN STAF PENGURUSAN PROFESIONAL DAN PELAKSANA (PPP)

Puan Rashidah binti Ali Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32) rashidahali@utm.my 07-553 1158
Puan Rohaniza binti Samingan Pembantu Tadbir (P/O) (N19) rohaniza@utm.my 07-553 0423
Puan Siti Nazila binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) (N19) snazila@utm.my 07-553 0423
Puan Nur Maizura binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir (P/O) (N19) nurmaizura@utm.my 07-553 0423

 

UNIT KAUNSELING STAF

Puan Siti Noraishah binti Mohammad Ramlan Pegawai Psikologi (S44) snoraishah@utm.my 07-553 0428
Puan Suzanah binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) (N19) suzanah@utm.my 07-553 0423

UNIT PENGURUSAN EMOLUMEN

Puan Saidatul Akmal binti Abdul Hamid Penolong Pendaftar Kanan (N44) saidatul@utm.my 07-553 0465
Puan Aisyah binti Ahmad Pembantu Tadbir (P/O) Kanan KUP (N22) aisyahahmad@utm.my 07-553 0433
Puan Norazahana binti Norazahar Pembantu Tadbir (P/O) (N19) norazahana@utm.my 07-553 0470
Puan Norhidayah binti Daud Pembantu Tadbir (P/O) (N19) nhidayah@utm.my 07-553 0470
Puan Nur Hayati binti Adenan Pembantu Tadbir (P/O) (N19) anurhayati@utm.my 07-553 0470
Cik Norhanissa Fazreena binti Mohamed Nordin Pembantu Tadbir (P/O) (N19) fazreena@utm.my 07-553 0470

 

UNIT PENGURUSAN CUTI DAN WAKTU BEKERJA

Puan Zaiton binti Othman Penolong Pegawai Tadbir (N36) zaitono@utm.my 07-553 0418
Puan Saodah binti Saidin Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22) saodah@utm.my 07-553 0433

UNIT PEPERIKSAAN PERKHIDMATAN

Encik Mohamad Iqram bin Mohd Yunos Pembantu Tadbir (P/O) (NA19) iqram@utm.my 07-553 0423
(Dilawati 714 kali, 1 lawatan hari ini)