SEKSYEN PEMBANGUNAN BAKAT (UTM TTC)

Pn. Noerwati binti Dolhaji

TIMBALAN PENDAFTAR (NA52)

Ext. Number : 37682
Direct Line : 075537682
First Email : noerwati@utm.my

UNIT PEMBANGUNAN BAKAT (UPB)

Pn. Shiraz Yasmin binti Muhidin

Pegawai Tadbir (NA41)

Ext. Number 30438
Direct Line 075530438
First Email shiraz@utm.my

Pn. Aisah binti Salleh

Penolong Pegawai Tadbir (NA29)

Ext. Number 30416
Direct Line 075530416
First Email aisah@utm.my

En. Aizat bin Jamil

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 31116
Direct Line 075531116
First Email aizat@utm.my

En. Mohamed Hamzah bin Zainal Abidin

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30409
Direct Line 075530409
First Email hamzahzainal@utm.my

En. Amirul Ariff bin Zainal

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30409
Direct Line 075530409
First Email amirul@utm.my

Pn. Siti Nurhasyikin binti Zulkifli

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30409
Direct Line 075530409
First Email sitinurhasyikin@utm.my

Pn. Nur Huzaifah binti A Samad

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30409
Direct Line 075530409
First Email nurhuzaifah@utm.my

UNIT PEMBANGUNAN PROFESIONAL (UPP)

En. Mohd Nor Faizal bin Jamaluddin

Pegawai Tadbir (N41/44)

Ext. Number 37696
Direct Line 075537696
First Email mnfaizal@utm.my

En. Muhamad Talhah bin Baharam

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 37731
Direct Line 075537731
First Email talhah@utm.my

Pn. Siti Norhayati binti Saiaan

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 37731
Direct Line 075537731
First Email sitinorhayati@utm.my

Pn. Nor Azreen binti Ibrahim

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 37731
Direct Line 5537731
First Email azreenibrahim@utm.my

En. Mohamad Iqram bin Mohd Yunos

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30362
Direct Line 075530312
First Email iqram@utm.my

UNIT PEMBANGUNAN KOMPETENSI DAN PENTADBIRAN (UPKP)

Pn. Nurazlin binti Masir

Pegawai Tadbir (N41/44)

Ext. Number 37946
Direct Line 075537946
First Email nurazlin@utm.my

En. Suhaimi bin Bahrom

Pembantu Tadbir P/O Kanan (NA26)

Ext. Number 30361
Direct Line 075530361
First Email suhaimib@utm.my

Pn. Liya Hazira binti Mohamad Yasin

Pembantu Tadbir P/O Kanan (NA22)

Ext. Number 37974
Direct Line 075537731
First Email liyahazira@utm.my

En. Ahmad Firdaus bin Zainudin

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 37946
Direct Line 5537946
First Email a.firdaus@utm.my

Pn. Arnizah binti Ismail

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 37974
Direct Line 075537974
First Email arnizah@utm.my

En. Mohamad Hafiz bin Hj. Ismail

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30312
Direct Line 075530312
First Email m.hafiz@utm.my

Pn. Haryani binti Ali

Pembantu Tadbir P/O (NA19)

Ext. Number 30312
Direct Line 075530312
First Email haryani.ali@utm.my

En. Khairul Fadzli bin Hj. Daud

Pembantu Operasi (N11)

Ext. Number 37681
Direct Line 075537681
First Email khairulfadzli@utm.my

En. Mohd Lutfee bin Md Zaiton @ Abdul Jalal

Pembantu Operasi (N11)

Direct Line 075537946
First Email lutfee@utm.my

En. Zulkifli bin Juma'in

Pembantu Operasi (N11)

Ext. Number 37946
Direct Line 075537946
First Email zulkifli.j@utm.my