Staf

Direktori Bahagian Keselamatan
Pejabat Pendaftar

rahim Abd. Rahim bin Hj. Abd. Karim
Pengarah Keselamatan (KP48)
07-5530415
abrahim@utm.my
Bidang Tugas :
Ketua Bahagian Keselamatan
 aziliah Aziliah binti Ahmad
Setiausaha Pejabat (N27)
07-5530562
aziliah@utm.my
Bidang Tugas :
Pembantu Khas Pengarah Keselamatan

Pentadbiran Dan Pengurusan

roselaile Hj. Roselaile bin Samah
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
07-5530012
roselaile@utm.my
Bidang Tugas :
Sumber Manusia dan Tadbiran
beni Beni Widarman bin Yus Kelana
Pegawai Keselamatan Kanan (KP44)
07-5530054
beni@utm.my
Bidang Tugas :
Kemudahan dan Logistik
faizal Mohd Faizal bin Abd Latib
Pegawai Keselamatan Kanan (KP44)
07-5530054
mohdfaizal.kl@utm.my
Bidang Tugas :
Kemudahan dan Logistik
hjzainal Hj. Zainal Abidin bin Hassan
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
07-5530534
zainhassan@utm.my
Bidang Tugas :
Kewangan dan Aset
firdaus b Mohammad Firdaus bin Wahyudin
Penolong Pegawai Keselamatan Kanan (KP32)
07-5530014
mfirdausw@utm.my
Bidang Tugas :
Kawalan & Pantau
firdaus k Mohamad Firdaus bin Majid
Penolong Pegawai Keselamatan (KP27)
07-5530014
mfirdausm@utm.my
Bidang Tugas :
Kawalan & Pantau
 hanapisaaid Hanapi Bin Mat Saaid
Pembantu Keselamatan Kanan (KP22)
07-5530013
hanapi@utm.my
Bidang Tugas :
Seliaan Jadual Staf/ Inventori &
Penyenggaraan Peralatan Keselamatan/
Kerja Lebih Masa/ Laporan Keselamatan
 roselene Roslene binti Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (17)
07-5530015
roslene@utm.my
Bidang Tugas :
Surat Dan Fail
zarina Zarina binti Abu Amin
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
07-5530015
amzarina@utm.my
Bidang Tugas :
Cuti Staf/ Fail Staf/ Inventori/ LPPT
 nasir Mohd Nasir bin Ithnin
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
07-5530015
nasirithnin@utm.my
Bidang Tugas :
Urusan Pas Masuk Kampus/
Laporan Ruang Pejabat/ Kewangan/ Penyediaan Alatulis Pejabat
hanapihashim Hanafi bin Hashim
Pembantu Operasi (N11)
07-5530013
hanafihashim@utm.my
Bidang Tugas :

Unit Siasatan & Tugas Khas

zainal Zainal Abidin Bin Hassan
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530080
zahas@utm.my
Bidang Tugas :
Unit Siasatan Dan Tugas-Tugas Khas
 rashid Md Rashid bin Musa
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530096
rashidmusa@utm.my
Bidang Tugas :
Unit Siasatan Dan Tugas-Tugas Khas
haminah Haminah binti Che Long
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530096
haminah@utm.my
Bidang Tugas :
Unit Siasatan Dan Tugas-Tugas Khas

Tugas AM Kawalan/Operasi/Pejabat (GD)

saffil Saffil bin Mohd Yasin
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
saffil@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
zamree Zamree bin Rahmat
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
zamreerahmat@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
khairudin Muhamad Khairuddin bin Lailee
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
mdkhairuddin@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
amir Amiruddin bin Abdul Malek
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
aminuddinmalek@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
adi Mohd Adi bin Md Sanif
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
mohdadi@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
azam Mohd Norazam Bin Mohamed Zain
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
mdnorazam@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
halim Abd. Halim bin Mohd Diah
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
halim_diah@utm.my
Bidang Tugas :
Jadual Sif, Laporan Keselamatan, Kawalan Am
gopal R Gopal A/L Ramalingam
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
gopal@utm.my
Bidang Tugas :
Penyeliaan, Kawalan dan Maklumat
ramli Ramli bin Dolah
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
ramlidollah@utm.my
Bidang Tugas :
Penyeliaan, Kawalan dan Maklumat
faezel Faezel bin Abd Hamid
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
faezel@utm.my
Bidang Tugas :
Penyeliaan, Kawalan dan Maklumat
kpsuid Suid bin Saad
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
suidmatsaad@utm.my
Bidang Tugas :
Penyeliaan, Kawalan dan Maklumat
kpsamirin Samirin bin Selamat
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530532
samirin_selamat@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kphaire Norsahaire bin Sahadi
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530532
samirin_selamat@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kprazak Abdul Rajak @ Abdul Razak bin Ahmad
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
abdrazaka@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpaffandi Affandi bin Miskam
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
affandimiskam@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpsamad Abdul Samad bin A. Hamid
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
samadhamid@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpalias Alias bin Yusof
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
aliasyusof@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpgaffar Abd Gaffar bin Hassim
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
gaffarhassim@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpazman Azman bin Hamid
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
azmanhamid@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpnazri Mohd Nazri bin Zainudin
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
nazriz@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpmdnor Mohamad Nor bin Abdul Karim
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
mnor.kl@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
elias Elias bin Khalid
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
elias@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat
kpkhalijah Siti Khalijah binti Abu Bakar
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
khalijah@utm.my
Bidang Tugas :
Tugas Am, Penyeliaan, Peralatan, Maklumat

Unit Risikan

azmi Mohd Azmi bin Miskam
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530014
mdazmi@utm.my
Bidang Tugas :
Operasi, Penyeliaan, Laporan Kes
zainalnadzri Zainal Abidin bin Md Nadzri
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
zainal_nazri@utm.my
Bidang Tugas :
Operasi, Penyeliaan, Laporan Kes
 razif Mohamad Razif bin Khasbi
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530014
mrazif@utm.my
Bidang Tugas :
Operasi, Penyeliaan, Laporan Kes

Lalulintas

9401 Shahwalludin bin Ghazali
Pembantu Keselamatan (KP17)
07-5530790
shahwalludin@utm.my
Bidang Tugas :
Lalulintas, Papan Tanda Dan Penyelenggaraan Kenderaan
fatin Fatin Umairah binti Abdullah
Ketua Pengawal Keselamatan (KP14)
07-5530532
fatinumairah@utm.my
Bidang Tugas :
Pelekat Kenderaan, Statistik, Penyeliaan,
Saman Lalulintas