Seksyen Perkhidmatan

Perkhidmatan Personel, Penilaian Prestasi, Peperiksaan Perkhidmatan, Penganugerahan, Perisytiharan Harta Dan Sistem Waktu Anjal

 

Ketua Seksyen Perkhidmatan

Puan Noerwati binti Dolhaji
Timbalan Pendaftar 
noerwati@utm.my

 

Pegawai Seksyen Perkhidmatan

Hariyani binti Khalid
Penolong Pendaftar Kanan 
Urusan Personel Staf Akademik, Penilaian Prestasi (eLPPT)
hariyani@utm.my 

Saidatul Akmal binti Abdul Hamid
Penolong Pendaftar Kanan 
Urusan Personel Staf Bukan Akademik, Penilaian Prestasi (eLNPT)
saidatul@utm.my

Mohd Azahari bin Ayob
Penolong Pendaftar 
Urusan Cuti, Emolumen, ROC, Pelbagai Pekeliling
azahariayob@utm.my

Siti Noraishah binti Mohamad Ramlan
Pegawai Psikologi 
Urusan Kaunseling, Exit Policy, Perisytiharan Harta
snoraishah@utm.my

 

Kumpulan Pelaksana

Sarimah binti Mohamed Dome
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Personel Staf Akademik (Kejuruteraan)
sarimah@utm.my

Sarah binti Md Tah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Personel Staf Akademik (S&T)
mtsarah@utm.my

Nurrul Ain binti Yaacop (Ghazali)
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Penilaian Prestasi (eLPPT/ eLNPT)
nurrulain@utm.my

Pauziah binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan KUP
Urusan Personel Staf Bukan Akademik (Gred 41 ke atas)
s-pauziah@utm.my

Siti Nazila binti Zainal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Personel Staf Bukan Akademik (Gred 22 – 36)
snazila@utm.my

Ani Suriati binti Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Personel Staf Bukan Akademik (Gred 1 – 19)
anisuriati@utm.my

Fadzliani binti Nordin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Cuti, Emolumen, ROC, Pelbagai Pekeliling
fadzliani@utm.my

Suzziana binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Cuti, Emolumen, ROC, Pelbagai Pekeliling
suzziana@utm.my

Nur Illani binti A Khalid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Cuti, Emolumen, ROC, Pelbagai Pekeliling
illani@utm.my

Suzanah binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
Urusan Kaunseling dan Perisytiharan Harta
suzanah@utm.my

(Dilawati 479 kali, 1 lawatan hari ini)