+6 07 553 0439 bsm@utm.my
Select Page

SEKSYEN PERJAWATAN & KENAIKAN PANGKAT

NAMA
JAWATAN  Image result for emel clipart EMAIL Image result for telefon clip art TELEFON


Maimunah binti Salleh
Timbalan Pendaftar (N48)
maimunah@utm.my
07-5531189



Farizan binti Che Mat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan (N22)
farizan@utm.my
07-5531191


Azizah binti Othman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
uazizah@utm.my
07-5530346


Nurfarahin binti Talib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
nfarahin@utm.my
07-5531228

Nurul Alyeni binti Mohd Ramlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
alyeni@utm.my
07-5531228

Saidatul Akmar binti Mohd Sazali
 Penolong Pendaftar Kanan (N44)
 saidatulakmar @utm.my
 07-5531178


Norida binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
 sp-norida@utm.my
 07-5531247


Norhidayati binti Rosdi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
norhidayati @utm.my
07-5531192


Syahran bin Shahbudin
Penolong Pendaftar (N41)
syahran@utm.my
07-5531223


Norzulia binti Hanafiah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
norzulia@utm.my
07-5531193

Noor Hafizah Izyan binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
nhafizahizyan @utm.my
07-5531192

 

Noridah binti Osman

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
noridah@utm.my
07-5531193

Aminuddin bin Ahmad

Penolong Pendaftar Kanan (N44)
aminudinba@utm.my
07-5531190

 

Adibah binti Ismail

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
adibahismail@utm.my
07-5531247

 

 

(Dilawati 972 kali, 1 lawatan hari ini)