+6 07 553 0444 bsm@utm.my

DIREKTORI

SEKSYEN PERJAWATAN & KENAIKAN PANGKAT

NAMA JAWATAN  Image result for emel clipart EMAIL Image result for telefon clip art TELEFON


Maimunah binti 
Salleh
Timbalan Pendaftar (N48)
maimunah@utm.my
07 – 5531189


Farizan binti 
Che Mat 
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan (N22)
farizan@utm.my
07 – 5531191


Azizah binti 
Othman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
uazizah@utm.my
07 – 5530346


Nurfarahin 
binti Talib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
nfarahin@utm.my
07 – 5531228

Nurul Alyeni 
binti Mohd 
Ramlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
alyeni@utm.my
07 – 5531228

Saidatul Akmar 
binti Mohd 
Sazali
 Penolong Pendaftar Kanan (N44)
 saidatulakmar @utm.my
 07 – 553 1178


Norida binti 
Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
 sp-norida@utm.my
 07 – 553 1247


Norhidayati 
binti Rosdi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
norhidayati @utm.my
07 – 553 1192

Noor Hafizah 
Izyan binti 
Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
nhafizahizyan @utm.my
07 – 553 1247


Syahran bin 
Shahbudin
Penolong Pendaftar (N41)
syahran@utm.my
07 – 553 1188


Norzulia binti 
Hanafiah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
norzulia@utm.my
07 – 553 1193


Norida binti 
Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
noridah@utm.my
07 – 553 1193

 

 

(Dilawati 73 kali, 1 lawatan hari ini)