+6 07 553 0145 bpo@utm.my

Staf

STAF BAHAGIAN PENGURUSAN ORGANISASI
PEJABAT PENDAFTAR

Amir Hamzah Bin Jamil
Timbalan Pendaftar (N48)
07-5530401
amir-hj@utm.my
Bidang Tugas : Ketua Bahagian
Cleanenengsih Binti Norasikin
Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)
07-5530145
cleanenengsih@utm.my
Bidang Tugas : Pembantu Khas Timbalan Pendaftar 1

 


GOVERNAN

Mohamad Hairudin Bin Shahari
Timbalan Pendaftar (N48)
07-5530773
hairudinshahari@utm.my
Bidang Tugas : Ketua Unit Governan
Rashidah Binti Ali
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
07-5531158
rashidahali@utm.my
Bidang Tugas : Governan
Md Ajis Bin Saman
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
07-5530431
mdajis@utm.my
Bidang Tugas : Governan
Noroslinawati Binti Mohamad Noh
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530431
norose@utm.my
Bidang Tugas : Governan
Maznah Binti Lateh
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530431
maznah@utm.my
Bidang Tugas : Governan

PRESTASI ORGANISASI

Nor Qamariah Binti Othman
Penolong Pendaftar (N41)
07-5530051
norqamariah@utm.my
Bidang Tugas : Pentadbiran
Bessek Tanawali Binti Hj Kalle Mangadji
Pembantu Tadbir Kanan (N22)
07-5530442
bessek@utm.my
Bidang Tugas : Menyelia Staf Sokongan & Wang Pajar Runcit
Ramlah Binti Abdul Aziz
Pembantu Penerbitan Kanan KUP (N22)
07-5530442
ramlahaa@utm.my
Bidang Tugas : Pentadbiran & Kad Nama
Noor Hidayah Binti Md Zein
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5531183
noorhidayahzein@utm.my
Bidang Tugas : Pentadbiran & IT
Shahrizan Bin Haris
Pembantu Operasi (N11)
07-5530442
shahrizanharis@utm.my
Bidang Tugas : Pembantu Urusan Pejabat

 ARKIB DAN MEL

Raudah Binti Md. Auzair
Penolong Pendaftar (N41/N44)
07-5531213
raudah@utm.my
Bidang Tugas : Arkib & Mel
Nordziakon Bin Husnan
Juruteknik (J19)
07-5530489
nordziakon@utm.my
Bidang Tugas : Kad Matrik
Noor Yusnaini Binti Yusoff
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530489
yyusnaini@utm.my
Bidang Tugas : Fail BPO
Habibah Binti Amat Tairi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen
07-5530172
habibah-at@utm.my
Bidang Tugas : Arkib
Aryani Arnida Binti Ismail
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530440
aryani@utm.my
Bidang Tugas : Mel & Kurier
Zanariah Binti Abdul Kadir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen
07-5530440
akzanariah@utm.my
Bidang Tugas : Mel & Kurier
Zainal Bin Isnin
Pembantu Operasi Kanan (N14)
07-5530440
zainali@utm.my
Bidang Tugas : Mel & Despatch
Mohd Razif Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi (N11)
07-5530440
mohdrazif.utm.my
Bidang Tugas : Mel & Despatch
Mohd. Khidir Bin Khalid
Pembantu Operasi (N11)
07-5530440
mohdkhidir.utm.my
Bidang Tugas : Mel & Despatch

PENGURUSAN KUALITI

Mohamad Redha Bin Md Dali
Penolong Pendaftar (N41/N44)
07-5530382
redha@utm.my
Bidang Tugas : Pengurusan Kualiti
Sarimah Binti Pungot
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen
07-5530475
psarimah@utm.my
Bidang Tugas : Urusan Kualiti & AKNC
Mariam Binti Edon
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530475
mariamedon@utm.my
Bidang Tugas : Urusan Kualiti

 PERUBATAN DAN KEBAJIKAN

Norazlina Binti Md Zaid
Timbalan Pendaftar (N48)
07-5530412
azlina@utm.my
Bidang Tugas : Perubatan & Kebajikan
Syazwani Binti Ahmad Radzi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
07-5530130
syazwaniahmad@utm.my
Bidang Tugas : Perubatan Staf
Noor Amalina Binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
07-5530130
nooramalina-ab@utm.my
Bidang Tugas : Kebajikan

PENGURUSAN IT

Madradzi Bin Muhamad
Pegawai Teknologi Maklumat (F41/F44)
07-5531154
radzi@utm.my
Bidang Tugas : Pengurusan & Perancangan Teknologi Maklumat, Sekretariat Teknologi Maklumat, Laman Web & Pembangunan Aplikasi, Mengurus Penyenggaraan IT
Mohd. Izham Bin Ibrahim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan KUP (F32)
07-5531155
izham@utm.my
Bidang Tugas : Web, Grafik & Teknikal ICT
Mohd. Ariff Tarmizi Bin Abd. Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29)
07-5531155
ariff@utm.my
Bidang Tugas : Penyenggaraan IT & Perkhidmatan Sokongan IT

KEWANGAN

Mohd. Khirie Mutalib Bin Mat Kassim
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
07-5530510
khirie@utm.my
Bidang Tugas : Mengurus Kewangan Pejabat Pendaftar & Asset
Siti Hadijah Binti Mukamar
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) Opsyen
07-5530510
shadijah@utm.my
Bidang Tugas : Kewangan